İstinye Uydu Servisi * İstinye Türksat Ve Yabancı Uydu Kurulumu Ve Ayarı * İstinye Uydu Tamircisi * İstinye Antenci * İstinye Tv Servisi * İstinye Çanak Anten Kurulumu Ve Ayarı * İstinye Merkezi Uydu Sistemleri Bakım Ve Onarım Servisi *İstinye Uyducu

+90 0554 160 09 15

Ataköy Uydu Servisi

Santral Servisi, Çanak Anten Montaj,
Uydu Anten Ayarı, Lnb ve Kablo Değişimi Yapı
Olup, İstinye Uydu Servisi Yeni Kurulumlar`da Paket Montajında Satın Alınan (Çanak Anten, Lnb, Uydu Alıcısı)
Tüm Cihazlar ve Dış Aksameki Minimum 2 Yıl Marka Garantisi Sunuyoruz.

ÇANAK ANTEN SİSTEMİNİN AVANTAJLARI:
-Tek Seferlik Çanak ve Kurulum Ödemesi.
-Aylık Fatura Derdi Yok.
-Çoklu Lnb’ler ile Farklı Odalarda da İzleme Olanağı.
-Anteniniz ve Alıcınız Varsa Sadece Kurulum Gerekir.

Ataköy Uydu Servisi

YABANCI KANALLARI İZLEYEBİLİRMİYİM?
Devamlı Kurduğumuz Uydular; Badr (ARAP UYDUSU), Astra 19, Hotbird, Eutelsat 7 (DİGİTÜRK’ün BULUNDUĞU UYDU), Thor, Sirius, Azerspace, Hellasat ve Çevrelerindeki Diğer Uydular. İzlemek İstediğiniz Kanal ve Uydular İçin Bizi Arayın Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.

TİVİBU – DİGİTÜRK – DSMART İÇİN ÇANAK KURULUMU VE AYARI DAHA FAZLASI
Bu Platformların Özel Servisiyiz Hava Koşullarından Oluşan Sorunların Çözüm Adresiyiz. Bu Platformların Anten – Lnb – Kablo vs Malzemeleri Bulunmaktadır.

Ataköy Uydu Servisi

LED TV – PLAZMA DUVARA MONTAJ HİZMETİMİZ
YER KAPLAMAYAN LCD, LED VE PLAZMA TELEVİZYONLAR TV ÜNİTESİNE veya Tv Sehpasına Gerek Duyulmadan Duvara Monte Edilerek Yer Tasarrufu Sağındalar. Biz Bu Televizyonların Duvara Montajlarını Yapmaktayız. Gerek Kendi Askı Aparatınız İle Gerek Gerek Bizden Alabilir Askı Aparatıyla Duvar Montajını Gerçekleştirmekteyiz. Sola Çevirmeden Esnek Askı Aparatlarımız da Mevcut. Servis Talebi Sırasında Televizyonunuzun Ebatını ve Ne Tür Askı Aparatı Tercih Ettiğinizi Bize Telefonda Belirtmeniz Yeterli.

Çanak Anten Olmadan Türksat Ve Yabancı Kanalları İzlenebilirmiyim?
İnternet Üzerinden Alıcı Sayesinde Ip Tv Dediğimiz Rezidans Vb. Çanak Anten Kurulamayan Yerlere Uygulanıyor Yerli Ve Yabancı Kanalları İzleniyor.

7/24 Müşterilerimize En Kaliteli Hizmet Vermeyi ve Uydu İle İlgili Tüm Sorunları En Kısa Sürede Halletmeyi Amaç Haline Getiren Bir Firmadır. MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ESASTIR.

UYDUCU HÜSEYİN