Merter Uydu Servisi *Merter Türksat Ve Yabancı Uydu Kurulumu Ve Ayarı *Merter Uydu Tamircisi *Merter Antenci *Merter Tv Servisi *Merter Çanak Anten Kurulumu Ve Ayarı *Merter Merkezi Uydu Sistemleri Bakım Ve Onarım Servisi

+90 0554 160 09 15

Merter Uydu Servisi

Uydu Arıza,Merkezi Uydu Santral Servisi,Çanak Anten Montaj,
Uydu Anten Ayarı,Lnb ve Kablo Değişimi Yapmakta
Olup,Merter Uydu Servisi Olarak Yeni Kurulumlar`da Paket Kapsamında Satın Alınan (Çanak Anten,Lnb,Uydu Alıcısı)
Tüm Cihaz ve Dış Aksam Malzemelerinde Minimum 2 Yıl Marka Garantisi Sunuyoruz.

ÇANAK ANTEN SİSTEMİNİN AVANTAJLARI:
-Tek Seferlik Çanak ve Kurulum Ödemesi.
-Aylık Fatura Derdi Yok.
-Çoklu Lnb’ler ile Farklı Odalarda da İzleme Olanağı.
-Anteniniz ve Receiveriniz Varsa Sadece Kurulum Gerekir.

Merter Uydu Servisi

YABANCI KANALLARI İZLEYEBİLİRMİYİM ?
Devamlı Kurduğumuz Uydular; Badr (ARAP UYDUSU), Astra 19 , Hotbird , Eutelsat 7 (DİGİTÜRK’ün BULUNDUĞU UYDU), Thor, Sirius, Azerspace, Hellasat ve Çevrelerindeki Diğer Uydular. İzlemek İstediğiniz Kanal ve Uydular İçin Bizi Arayın Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.

TİVİBU – DİGİTÜRK – DSMART İÇİN ÇANAK ANTEN KURULUMU VE AYARI
Bu Platformların Özel Servisiyiz Hava Şartlarından Oluşan Sorunların Çözüm Adresiyiz. Bu Platformların Anten – Lnb – Kablo vs Malzemeleri Bulunmaktadır.

Merter Uydu Servisi

LED TV – PLAZMA DUVARA MONTAJ HİZMETİMİZ
YER KAPLAMAYAN LCD , LED ve PLAZMA TELEVİZYONLAR TV ÜNİTESİNE veya Tv Sehpasına Gerek Duyulmadan Duvara Monte Edilerek Yer Tasarrufu Sağlamaktadırlar. Biz Bu Televizyonların Duvara Montajlarını Yapmaktayız. Gerek Kendi Askı Aparatınız İle Gerek Bizden Alabileceğiniz Askı Aparatıyla Duvar Montajını Gerçekleştirmekteyiz. İstiyorsanız Televizyonunuzu İleri Geri, Aşağı Yukarı Veya Sağa Sola Çevirebileceğiniz Esnek Askı Aparatlarımız da Mevcut. Servis Talebi Sırasında Televizyonunuzun Ebatını ve Ne Tür Askı Aparatı Tercih Ettiğinizi Bize Telefonda Belirtmeniz Yeterli.

Çanak Anten Olmadan Türksat Ve Yabancı Kanalları İzleyebilirmiyim ?
İnternet Üzerinden Receiver Sayesinde Ip Tv Dediğimiz Rezidans Vb. Çanak Anten Kurulamayan Yerlere Uygulanarak Yerli Ve Yabancı Kanalları İzleyebilirsiniz.

Firmamız 7/24 Müşterilerine En Kaliteli Hizmeti Vermeyi ve Uydu İle İlgili Tüm Sorunları En Kısa Sürede Halletmeyi Amaç Haline Getiren Bir Firmadır. MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ESASTIR.

UYDUCU HÜSEYİN